تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 3
 • بازدید دیروز 3
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 16
 • بازدید این ماه 28
 • بازدید این سال 301
 • بازدید کل 329
 • تعداد مطالب سایت 54
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


دستگاه تصفیه آب

استفاده از دستگاه تصفیه آب در جامعه ها مدرن مضاعف مرسوم شده و به عقیده بسیاری از متخصصان ، به کارگیری از آن علاوه بر اینکه هزینه کردن نمی‌باشد ، بلکه برای تن درستی انسان هم مضاعف مفید می باشد .

در ذیل به اختصار به پاره ای از مزایای به کار گیری از دستگاه تصفیه آب ، اشاره خواهد شد .

- با به کار گیری از دستگاه تصفیه آب از بروز بیماری های تنفسی, قلبی و چه بسا سرطان دوری کنید .

همان گونه که می دانید ، کلر ماده ای ضدعفونی کننده می باشد که به منظور ضد عفونی کردن سیستم آب شهری از آن به کار گیری می شود . در آب های شهری گونه های باکتری ها, انگلها و ویروس ها وجود دارد که با اسستفاده از کلر ، این موجودات بیماری زا از دربین می روند .

متخصصین بر این باورند که از دربین بردن کلر جان دار در آب آشامیدنی ، منجر کاهش و یا این که عدم ابتلا به اکثری از بیماری ها مانند بیماری های قلبی ، سرطان و بسیاری از بیماری های تنفسی می گردد .

- برای تن درستی اشخاص خانواده شما زیاد موءثر می باشد .

همان گونه که می دانید تقریبا 80 درصد بدن بشر از آب تشکیل شده می‌باشد و بنا به توصیه پزشکان می بایست هر شخص به چهره روزانه8 جام آب بنوشد و یا این که به عبارتی دیگر هر فرد سالم باید به ازای هر آبادی کیلوگرم از وزن خود ، یک کیلوگرم به رخ روزانه آب بنوشد .

- در مقطع و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد .

هزینه یک بطری آب آشامیدنی و معدنی از قیمت به عبارتی مقدار بنزین بیشتر می باشد در حالی میباشد که گاهی کیفیت آبهای جان دار در بطریهای آشامیدنی و معدنی حتی کمتر از آب لوله کشی شهری می باشد . از طرف دیگر نوشیدن آب سالم و تصفیه شده خانواده شما را از بخش اعظمی از بیماری ها به دور نگه می دارد . خستگی و بی حوصلگی را از شما به دور نگه می‌دارد .

- با به کار گیری از دستگاه تصفیه آب خطر ابتلا به بیماری آلزایمر را کاهش دهید .

دانشمندان معتقدند وجود یون های آلومینیوم موجود در آب آشامیدنی با پیدایش و ابتلا به بیماری آلزایمر رابطه مستقیمی داراست . آلومینیوم از جمله عناصری در بدن می‌باشد که به راحتی دفع نمی گردد . و به مرور در مغز انسان رسوب نموده و سبب ساز پیدایش بیماری هایی اینجانب پاراگراف آلزایمر می شود .

در دستکاه تصفیه آب خانگی به علت به کارگیری از ممبران RO و سیستم تصفیه اسمز معکوس فلزات سنگینی همچون کادمیوم, آلومینیوم جیوه, سرب از آب حذف می گردد .

-

امداد به محافظت محیط زیست با به کار گیری از دستگاه تصفیه آب در واقع شما شروع به توده آوری بطری های پلاستیکی از سطح شهر و محفظه زیست گردیده اید که این مسئله به طور غیر بدون واسطه شما را تبدیل به یک محافظ محیط زیست می نماید .

-

تصحیح طعم قهوه, چای و غذا با استعمال از دستگاه تصفیه آب خانگی, به آبی سلامت , گوارا و عاری از هرگونه ناخالصی و ماده شیمیایی دست خواهد یافت که این زمینه در کیفیت و طعم چای ف غذا و قهوه ای که برای خویش تدارک می بینید دوچندان تاثیر گذار می باشد .

[ امتیاز : ]
برچسب ها