دستگاه تصفیه آب

تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 3
 • بازدید دیروز 1
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 5
 • بازدید این ماه 14
 • بازدید این سال 224
 • بازدید کل 252
 • تعداد مطالب سایت 54
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعیمخزن دستگاه تصفیه آب یکی قطعات فراوان حساس دستگاه است چون محل ذخیره آب تصفیه شده وآماده مصرف است , در شرایطی‌که در ساخت این قطعه استانداردهای ذی‌ربط به فعالیت گرفته نشود قابلیت این است که در تماس همیشگی با آب موادی ناسازگار با محیط تن ایجاد کند . از‌آنجا که درآب های راکد قابلیت بالقوه پرورش باکتری وآلودگی بیشتر است وهمچنین به دلیل وجود رطوبت در مخزن وعدم وجود فروغ و روشنایی واکسیژن احتمال دارد محیط برای پرورش گونه های باکتری های زیان آور برای تن درستی آدم آماده گردد . از این رو اعتنا به استاندارد های بکار رفته در تنظیم مخزن دستگاه فراوان مورد تاکید است ومخزن دستگاه تصفیه آب می بایست دارنده استاندارد های بین المللی بهداشت وایمنی آب‌شرب NSF وWQAبوده و از جنس مواد آنتی باکتریال وسازگار با مواد غذایی ( food grad ) باشد که بیان‌کننده آن است که مواد نخستین بکار رفته در‌این محصول برای مراقبت آب هیچ مشکلی ندارد .


با اعتنا به اهمیت این قطعه در دستگاه ومطالبی که تیتر شد یکسری نکته در استفاده از مخزن دستگاه و خصوصیت های آن تذکر می گردد :


هنگام استفاده از دستگاه , او‌لین آب ذخیره شده در مخزن را جهت شستشوی مخزن تخلیه فرمایید وآن را مصرف نکنید . ( برای این عمل شیر روی سینک را به زمان 10 دقیقه گشوده بگذارید تا اب مخزن خالی شود )


مخزن دستگاه را ابدا به آب گرم متصل نکنید .


درصورتی که قصد دارید برای مدتی از دستگاه استفاده نکنید ( بیشتر از 10 روز ) حتما دستگاه را از برق بیرون فرمائید وشیر محل ورود آب شهر را ببندید و در صورت قابلیت آب ذخیره شده در مخزن راتوسط شیر روی سینک تخلیه نمائید تا آب داخل مخزن مزه و رایحه نگیرد .


فشار باد شارژ شده به مخزن بایستی به مقدار psi6 به طور استاندارد باشد . ( از آنجاکه احتمالا در طی برهه زمانی زمان با کارکرد دستگاه یه خرده از باد مخزن کم شود می توان فشار باد را تا میزان 10psi نیز تهیه و تنظیم کرد البته واضح است که با ارتقاء فشار باد مخزن حجم آب ذخیره شده در مخزن کاهش مییابد . )


فشار کاری مخزن حدودا psi40 به صورت میانگین میباشد , یعنی در صورت لبریز شدن مخزن دستگاه وآماده به فعالیت بودن قابلیت برداشت آب تا فشار 40 psi از دستگاه مقدور خواهد بود .


حجم آب ذخیره شده در مخزن , در صورت شارژ باد مخزن به میزان استاندارد ( 6psi ) وعملکرد دلخواه سوئیچ High ( فشار کاری40 psi ) به میزان 9 الی10 لیتر خواهد بود .


داده ها مرتبط با میزان فشار وظرفیت مخزن بروی لیبل مخزن درج شده است ونشان دهنده حجم آب ذخیره شده در مخزن با فشار باد است .


مخزن دستگاه تصفیه آب در دو گونه 19 لیتری و 16 لیتری است .


اگر که باد مخزن خالی شودآب در مخزن عده می شودو دیگر آب فشار ضروری را ندارد . برای شارژ باد مخزن می‌توانید از تلمبه دوچرخه استفاده نمائید و به هنگام باد زدن مخزن می بایست شیر آب روی سینک گشوده باشد تا آب انباشته شده تخلیه شود .


سفارش می شود هر 5 تا 6 سال استفاده از مخزن آن را ردوبدل نمود تا تندرست آب‌شرب تامین شود .

[ امتیاز : 3 ]
حذف تبلیغات
حذف تبلیغات